Já jsem tady admin!

2. ledna 2018 v 0:06 | Teranosuke Unko |  Admin píše
Um, takže jak začít?

Asi bych se měla nejprve představit.

Za svůj život jsem byla nazvána hodně jmény, respektive přezdívkami, ale v blogovém světe se prezentuji jako Teranosuke Unko. Můžete mi však říkat pouze Unko, Teranosuke nebo třeba jen T-suke.

V létě jsem oslavila své osmnácté narozeniny, takže jsem ještě mládě, co se teprve potýká se střední školou a doufá, že to jednoho dne dotáhne třeba do nakladatelství nebo se, v tom lepším případě, proslaví jako umělkyně (hahaha...).

Jsem nenapravitelný snílek, kterého neudržíte na zemi déle než několik sekund, než se znovu propadne do svého vnitřního světa. Často nosím hlavu v oblacích a je dost možné, že tak jednoho dne skončím pod koly nějakého automobilu, protože se venku zapomenu rozlédnout.

Miluji dýňovou polévku, vajíčka, zákusky, dobré knihy, psaní, historii 19. století v Japonsku, kreslení, malování, pastely, Pink Floydy, Gorillaz, dinosaury, lezení po stěnách, prokrastinování, The Sims, brýle a taky mangu a anime, což jsou věci, které se nějakým způsobem staly neskutečně důležitou součístí mého nerdovského života. Přesněji teda moji maličkost uchvátilo anime a manga jménem Gintama, které je tenhle blog (jaké překvapení) věnován.

Ke Gintamě jsem se dostala jednoho listopadového dne roku 2015, kdy jsem jaksi neměla do čeho píchnout a tak mě napadlo mrknout se na nějaké to anime, co mi kysne na seznamu plánovaných.

Doteď nevím, zda to bylo to nelepší nebo nejhorší rozhodnutí mého života. Propadla jsem se totiž přímo do jámy pekelné... kde se mi však neskutečně líbí. Ale o tom, co pro mě vlastně Gintama znamená, až někdy jindy :).

Toť stručně o mě, myslím, že lépe mě poznáte sami, až si přečtete některé ty žvásty, co vypisuji do kolonky Admin píše.


Související obrázek


Jo, a mám neskutečnou slabost pro Shinpachiho... jen varuji dopředu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonito Bonito | Web | 2. ledna 2018 v 0:56 | Reagovat

animee blogg :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama