Silver Soul Ark - čerstvé dojmy

10. října 2018 v 21:48 | Teranosuke Unko |  Admin píše
Článek obsahuje spoilery z anime

Tak nám to skončilo. Poslední epizoda druhé série Silver Soul Arku. A já si jen říkám, jak sakra si anime poradí s tím, že nám bude Gintama jako manga vycházet pouze jednou do měsíce (nebo snad i méně). Pravděpodobně počkají, až dostanou dostatek materiálu - nebo spíš až manga Gintama definitivně (XD) skončí, a pak se vrhnout do akce a stvoří další sérii. Bude to Gintama: Silver Soul Arc 3? Nebo Gintama: End of the Sky? XD Já už si nejsem jistá ničím a už se ani nesnažím odhadovat, jak to asi budu pokračovat. Gintama mě holt znovu dostala.

A to nejen momentálně poslední epizodou, kterou zakončili prostě sviňácky skvěle (a hlavně v moment, kdy měl můj milý Shinpachi možnost zase zazářit). Celkově jsem Gintamě zase skočila na špek. Ale očividně jsem nebyla jediná. Prostě budeme tou Gorilou asi troleni až do konce svých životů... nebo spíš do konce Gintamy... ale... uh, asi už se nebudu namáhat XD.

Dobrá, tak teď k samotnému Silver Soul Arku. Přijde mi jako věčnost, kdy začala vycházet první epizoda... bylo to někdy tak v lednu, ne? Každopádně si dost dobře pamatuji ten neskutečný hype, co obklopovat jak mě, tak i ostatní fanoušky. Bylo to krásné a smutné zároveň. Upřímně, snad mě za to nikdy neukamenuje, ale já si možná snad i tu první polovinu užila o trošku víc. A možná v tom má roli i celkové anime zpracování... nechci znít zle k Bandai Namco, ale to jak osekali druhou polovinu, jak nás ošidili o těch několik scén, jim asi prostě neodpustím. Vlastně nechápu, proč se tak hrozně moc vrhali do Post Silver Soul Arku a nechali tím utrpět celou část finálních fightů, když mohli skončit tam a Post Silver Soul Arc si nechat na později... nebo si mysleli, že to stihnou dohonit do konce mangy (v jejíž konec se v té době ještě očekával)? Přijde mi to jako nesmysl, vzhledem k tomu, že i v té době, kdy se bralo, že Gintama oficiálně končí, bylo prostě v Post Silver Soul Arku příliš moc věcí na řešení... A utrpěla tím kvalita anime... Každopádně Post Silver Soul Ark, nebo aspoň to co z něj vyšlo XD, byl skvělý, vtipný, dojemný a já neměla snad jediné výtky až na... ten zatracený konec, který nenávidím a miluju zároveň XD.

Dalším často řešeným tématem byla kresba, která za poslední dobu v Gintamě klesla celkem rapidně... ale to není případ jen Silver Soul Arku, známky horší kresby se objevovaly už i u Rakuyou Arku nebo Porori Arku... Ale nebylo to tak pořád, většinou se nám po nějakých nehezkých scénách objevily i moc pěkné, takže mi v tu chvíli došlo, že se holt v animaci vyloženě šetří na určité momenty. A asi je to tak i lepší, než mít celkou sérii jako unko.

such quality


Byl to feel trip. A svůj účel splnit. Prožívala jsem každý moment, proto bych vám jich pár z nich připoměla... tentokrát v hezčí animaci c:


Yorozuya comeback - snad nemusím dodávat proč


Dick jokes


Spolupráce c:


image
image
image
image
image
image
Mám povolení brečet? c':


Už jsem se zmiňovala, že tuhle sérii miluju? c:


Okay, feels se vrací...


Výsledek obrázku pro gintama silver soul i'm virgin

Utsuro... Utsuro... Utsuro... jak se mám ohledně něj, sakra, cítit?


A teď už brečet můžu? c':


Ale hlavně...


Můj Shinboi c':... konečně mohl ukázat co je v něm... ale to není vše...Chvilku jsem se bála, že se konečně rozhoupal, ale naštěstí na to ještě nedošlo...
počkat, je divné, že se kvůli tomu raduju?


image

Omlouvám se za spam... jen... myslím tím, šestnáctiletý cinnamon roll Shinpachi bude vždycky best boi... ale osmnáctiletý handsome Shinpachi je... to co jsme potřebovali vidět také.


PS udělala jsem svoje první meme
Sorry not sorry


Teranosuke Unko

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama